Neustále sa zlepšujem


Školenie o ochrane osobných údajov

Školenie účtovníkov Slovenska

Školenia v rámci sprostredkovania finančných služieb

Vedomý predaj, predajné zručnosti, kaučing

Školenie v oblasti realít CREATE 21

Absolvovanie prestížneho realitného programu pre realitných profesionálov – titul elitného realitného konzultanta na Slovensku /RSc./

Mám 20-ročnú bankovú prax


Mám odborné znalosti a skúsenosti, dlhoročné bankové kontakty a dobré vzťahy.

Som absolventkou Vysokej školy ekonomickej v Bratislave a postgraduálneho štúdia na Ekonomickej fakulte Technickej univerzity v Košiciach, odbor bankovníctvo a financie. Po skončení vysokoškolského štúdia som pôsobila 20 rokov v bankovníctve, kde som postupne prešla viacerými pozíciami – od klasického retailového poradcu až po riaditeľku pobočky. Posledných 10 rokov môjho pôsobenia v banke (v tej istej) som bola na pozícii riaditeľky pobočky. Práve v banke som sa prvýkrát stretla s kúpou a predajom nehnuteľností, a to prostredníctvom procesu schvaľovania úverov na financovanie bývania. Takto som klientom pomáhala plniť ich sny.

Po 20-ich rokoch som sa rozhodla z bankovníctva odísť. Od r. 2012 pôsobím ako SZČO, jednak v oblasti ekonomických služieb a poradenstva, v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia a  prioritne v oblasti realitných služieb. Svoju kariéru profesionálneho realitného makléra som začala v sieti realitných kancelárií CENTURY 21 Slovakia, neskôr v pobočke ADVISORS Real Estate. ktorá sa odčlenila od siete CENTURY 21.

Vďaka mojim odborným znalostiam a dlhoročným skúsenostiam som sa rozhodla založiť realitnú kanceláriu - KALANINOVÁ realitné služby. Neustále sa vzdelávam, aby som mohla pre svojich klientov vyriešiť aj tie najzložitejšie situácie. Som licencovaný realitný maklér. V 06/2019 som úspešne ukončila prestížny študijný realitný program pre realitných profesionálov, v Slovenskej realitnej akadémii (SORA) v Bratislave, s titulom elitného realitného konzultanta na Slovensku – RSc. (Real estate consultant).

Svojim klientom ponúkam kompletné služby. Od výberu nehnuteľnosti, cez financovanie jej kúpy, predaj nehnuteľnosti, podporné poradenstvo v oblasti právnych vecí, ekonomiky a daní, a to všetko na jednom mieste.

1

Nemám rada výraz "nedá sa". Pri komplikovaných prípadoch sa nevzdávam, snažím sa ich dotiahnuť do úspešného konca.

Výsledkom mojej práce sú spokojní klienti. Ich spätná väzba je pre mňa veľkým zadosťučinením a aj potešením z mojej práce, ktorá je pre mňa aj koníčkom.

Moje motto: „Spokojnosť klienta nadovšetko“.

Som tu pre Vás - Vaša realitná maklérka s dlhoročnou bankovou praxou.

Moje služby


Moje služby sú profesionálne a rýchle.

Sprostredkovateľ úverov

Poskytujem poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárnych a iných úverov, zabezpečených i nezabezpečených nehnuteľnosťou.

Úvery

Realitný maklér

V rámci mojich služieb dostanete kompletný právny servis pri sprostredkovaní kúpy, prenájmu a predaja nehnuteľností.

Reality

Finančný agent v oblasti poistenia

Zabezpečím životné, úrazové a zdravotné poistenia, ako aj vytvorenie plánov pre zaistenie vzdelania a dôchodku.

Poistenie

Kľúčom k úspechu sú spokojní klienti.


Referencie

Niet väčšieho potešenia, ako dosiahnutie úspechu prostredníctvom čestného jednania s ľuďmi.


Neváhajte a kontaktujte ma, veľmi rada Vám pomôžem.